MENU ▼

Nasz TEAM

Nasi specjaliści to grupa ekspertów z dziedziny fizjologii wysiłku i przygotowania fizycznego zawodników wielu dysycplin m.in. kolarstwa, biegów średnich i długich, triathlonu, siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, biathlonu, squasha, badmintona i wielu innych. Pomagamy wielu zawodnikom także na najwyższym poziomie, łącznie z medalistami Mistrzostw Świata, reprezentantami Polski, Rosji, Słowacji.

Teraz przekładamy naszą wiedzę na coraz liczniejszą grupę amatorów, którzy korzystając z naszego monitoringu osiągają coraz lepsze rezultaty.


dr Anna Mróz


Anna Mróz - doktor nauk o kulturze fizycznej z zakresu fizjologii wysiłku fizycznego, adiunkt w Zakładzie Fizjologii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, autorka licznych publikacji naukowych, wykładowca na studiach podyplomowych, kursach instruktorskich oraz kursach trenerów wielu dyscyplin sportowych, wykonawca w kilkunastu projektach badawczych oraz kierownik projektu dotyczącego zdolności wysiłkowych amatorsko trenujących mężczyzn po 50. roku życia. Współpracuje z Zakładem Fizjologii Stosowanej Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie.

Oprócz zainteresowań związanych ze sportem, miłośniczka fotografii, twórczości Woody'ego Allena.


Michał Garnys


Michał Garnys - specjalista fizjologii wysiłku i trener przygotowania fizycznego. Absowlent warszawskiej AWF, a obocnie doktorant tej uczelni, zajmujący się problematyką przygotowania fizycznego zawodników sportów walki, kolarstwa, piłki nożnej. Trener przygotowania fizycznego m.in. Mameda Chalidowa, Michała Materli, Anzora Azieva, Piotra Strusa oraz walczących w UFC Daniel Omielańczuk oraz Paweła Pawlaka i mistrza najwiekszej Rosyjskiej organizacji M1 Global Marcina Tybury.

Pracuje z grupą torową kobiet na czele z Katarzyna Pawłowską - dwukrotną Mistrzynią Świata, Grupą BDC RETRO i zawodnikami Kross Racing Team, zawodnikami Bike Academy Michała Bogdziewicza, Triathlon Series i z Igorem Traczem mistrzem świata w wyścigach psich zaprzęgów i bikejoringu, Mariuszem Giżyńskim - czołowym polskim maratończykiem.

W dorobku i stałej współpracy w aspektach diagnostyki i przygotowania fizycznego pracuje z zespołami piłki nożnej: Podbeskidzia Bielsko Biała, Cracovii Kraków, Dolcanu Ząbki, sitkarzami Politechniki Warszawskiej, piłkarzami ręcznymi MKS Kwidzyn, Zagłębie Lubin.
Był w sztabie szkoleniowym Reprezentacji Polski do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w kolarstwie torowym, a do IO w Pekinie w judo.